,..,- myximálníChcete se stát členem naší školy

Thiên Phúc CZ?

 

Pokud se chcete stát členem naší školy bojového umění Thiên Phúc CZ, která je vůbec jedinou školou Thiên Phúc za hranicemi Vietnamu, není nic snazšího než dorazit na lekci. Poznáme se navzájem, vy se seznámíte s prostředím naší školy a zjistíte, zda je Wing Chun tou pravou aktivitou pro vás.

Zatím vedeme individuální tréninky, ale plánujeme i skupinové lekce

Aktuálně našim členům nabízíme individuální tréninky, které probíhají v konkrétní časy – ty najdete v našem kalendáři. Na jaro 2023 chystáme i lekce skupinové – naše plány brzy upřesníme. Pokud byste už teď věděli, že máte o skupinové lekce zájem, dejte nám vědět, ať víme, jak skupinové tréninky sestavit a naplánovat.

Naše škola je vybavena tak, aby vás vaše tréninky Wing Chun, meditace, jógy a Čchi-Kung posouvaly vždy o kousek dále. Najdete zde dřevěného panáka, který je tradiční pomůckou pro trénink Wing Chun, boxovací pytel, mosazné koule a kolečka, podložky, dřevěné a gumové cvičící míče, tyče, nunčaky a další – s naším vybavením se seznámíte v průběhu učení.

Zastáváme názor, že v naší škole se učí každý – žáci i učitelé. Proto jsme otevření všem poznatkům a návrhům na zlepšení. Pokud budete mít nápad, který obohatí naše tréninky, nenechávejte si ho pro sebe. Rádi si ho poslechneme.

Naším cílem je vytvoření stálé skupiny studentů, které bude bavit společně trénovat, pracovat na svém vědomí i nevědomí, rozvíjet se po fyzické i duchovní stránce. Časem bychom chtěli ze starších žáků vytrénovat učitele, kteří budou své znalosti předávat dál „mladší generaci“ žáků. Tím bychom chtěli posílit i tradici předávání bojového umění, klasický scénář ze zemí, odkud Wing Chun a další bojová umění pochází.

Kolik lekce stojí?

 

Učení v naší Dojo (škole) je především o chuti rozvíjet svoji fyzickou i duchovní stránku. Máte chuť se učit? Chcete hledat a budovat svoji vnitřní i vnější sílu? To je pro nás důležité.

Proto jsou poplatky v naší škole Wing Chun nastaveny tak, aby primárně pokryly náklady na provoz školy. Naše učení vedeme na principu otevřenosti a pohostinnosti. Přivítáme vás do svých řad, náš učitel Marik vám o přestávkách uvaří dobrý čaj a věříme, že pokud vás naše učení zaujme, odnesete si více, než lze vyčíslit penězi. Pokud chcete proniknout do tajů Wing Chun, jógy, meditace nebo Čchi-Kung, jsme tu pro vás. 

Naši žáci hradí ročně členský poplatek ve výši 1 500 Kč – . K tomu platí měsíční poplatek za tréninky. Ten jsme stanovili dle odučené minuty – 1 Kč / 1 min. Při pravidelném tréninku, kdy otevřeno od 15:00 – 18:00 hod. 2x týdně je maximální výše měsíčního poplatku bude 2400,- Kč (8 tréninků měsíčně, délka jednoho tréninku 3 hod).

  • Pokud se např. pro nemoc, dovolenou nemůžete zúčastnit tréninků, nebo bude trénovat méně hodin měsíční poplatek se o dané tréninky poníží
  • Každý žák dostává tričko s logem naší školy – to je zahrnuto již v ročním členském poplatku.

Roční členský poplatek 1 500 Kč + měsíční poplatky ve výši 1 Kč / 1 min. výuky

Věříme, že člověk se nikdy nepřestává učit. Pokud máte co předat našim učitelům, nabídněte své zkušenosti a znalosti. Marik se rád naučí anglicky, vietnamsky, francouzsky a rád si poslechne i o dalším umění, které mu můžete předat. V takovém případě se samozřejmě můžete domluvit na „výměně energií“ a bezplatném trénování ve škole Wing Chun. Dle Marika je „zadarmo jen sýr v pasti na myši. Vše ve světě funguje na principu výměny energií.“

Učitelé ušli dlouhou cesty učení a askeze a obětovali hodně proto, aby poznali taje světa a umění.

Marik / trenér Thiên Phúc CZ  

 

 

STAŇTE SE ČLENEM